Oferta
 
 
Oferta
 
 
 • Opakowania z nadrukiem
  Opakowania z lakierem matowym, UV, dyspersyjnym, antypoślizgowym

 • Standy
  Standy modułowe bez elementów klejonych
  Standy klejone bez elementów plastikowych
  Standy przeznaczone dla większych obciążeń wzmacniane podporami, zaczepami

 • Display
  Gotowe opakowania na półkę, eksponujące produkt
  Specjalne wypełnienia utrzymujące produkty dla lepszego efektu wizualnego

 • Tektura lita w arkuszach lub sztancowana (dla przemysłu meblarskiego)
  Opakowania wykonane z tektury siedmiowarstwowej (fala AAC)
  Przekładki
  Obejmy

 • Opakowania specjalistyczne
  Opakowania paletowe do transportu morskiego
  Opakowania dla branży automotive

 • Opakowania zrywkowe
  Z perforacją
  Z taśmą hot-melt

 • Pudła oktabinowe

 • Pudła szyte

 • Pudła klejone od jednego do czterech punktów klejowych

 • Wyposażenia pudeł takie jak: wypełnienia, przekładki, kratownice, narożniki tekturowe zabezpieczające towar przy wysyłce

 • Opakowania klapowe wykonywane bez wykrojnika

 

 
Proces produkcji
 
 
Proces produkcji
  
 
 
 
 

Nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego też nie ograniczamy się do jednego typu opakowania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dostosowując go do konkretnych wymagań. Często pomysł będący później motywem przewodnim wynika z połączenia kilku innych rozwiązań, które razem tworzą spójną całość.

  
 
 
 
 

Posiadanie specjalistycznych programów jest obecnie niezbędne do sprawnego i rzetelnego przygotowania projektu. Dzięki oprogramowaniu ArtiosCad minimalizujemy czas oczekiwania na projekt - wykonujemy go samodzielnie kierując się posiadanym doświadczeniem.

 


 

Przy użyciu programu Adobe Illustrator tworzymy grafikę oraz łączymy ją z projektem konstrukcji dbając o idealne dopasowanie tych dwóch elementów.

  
 
 
 
 

Ocena opakowania na podstawie siatki konstrukcji bez fizycznego wzoru, jest możliwa, jednak obarczona zdecydowanie większym ryzykiem popełnienia błędu. Na potrzeby naszych klientów został zakupiony ploter, który jest przeznaczony do wykonywania prototypów.
Dopiero po akceptacji wzoru lub projektu przystępujemy do realizacji zamówienia - zapewniamy tym samym możliwość wprowadzenia zmian np. w ilości pakowanych produktów.

 


 

Rozmieszczenie nadruku oraz wykorzystane w nim elementy graficzne mają fundamentalne znaczenie przy akceptacji projektu bez konieczności inwestowania w matryce fotopolimerowe. Drukarka wielkoformatowa inkjet służy do produkcji prototypów z nadrukiem aby możliwa była weryfikacja rozmieszczenia poszczególnych elementów grafiki.

  
 
 
 
 

Po pozytywnej weryfikacji projektów rozpoczyna się proces wdrażania projektu na produkcji. Nowoczesny park maszynowy oprócz wysokiej wydajności cechuje również najwyższa jakość wytwarzanych produktów.

 


 

Mając na uwadze kwestie związane z ekologią dbamy aby zużycie farby było jak najmniejsze, a jej odpady są poddane 100% filtracji i ponownie przetworzone

  
 
 
 
 

W celu utrzymania wysokiej jakości produktów, przeprowadzamy kontrole na różnych etapach produkcji.
Kompleksowo wyposażone laboratorium pozwala nam zbadać tekturę dzięki czemu możemy w porę zareagować gdy nie zostaną zachowane odpowiednie parametry.

 


 

Przy regularnie zwiększającym się wolumenie produkowanych opakowań zadbaliśmy również o porządek i przejrzystość w systemie magazynowania. Każdy produkt ma swój kod do którego wgrywane są istotne dla naszych odbiorców informacje.

  
 
 
 
 

Wprowadzanie nowych, elastyczniejszych rozwiązań obejmuje cały obszar działalności firmy. Coraz istotniejszym aspektem jest terminowość oraz dostęp do aktualnych informacji na temat produktów. Panel B2B umożliwia sprawdzenie wszystkich najważniejszych danych oraz zarządzanie zamówieniami. 
 
 
© 2005-2024 Menos Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www